Dyrektor:

Ewa Piątek – epiatek@szkolaclever.pl

 

Wicedyrektor ds. pedagogicznych klas I-III

Machowczyk Agnieszka – amachowczyk@szkolaclever.pl

 

Psycholog:

Cichanowska-Hołojda Patrycja – psycholog02@szkolaclever.pl
Stachnik Katarzyna – pedagog – kstachnik@szkolaclever.pl
Podyma Anna – psycholog- apodyma@szkolaclever.pl

 

Nauczyciele:

Aleksandrowicz Magdalena – nauczyciel religii – maleksandrowicz@szkolaclever.pl
Balowska Dorota – nauczanie wczesnoszkolne – dbalowska@szkolaclever.pl
Bartosik Krzysztof – nauczyciel gry w szachy – aadamek@szkolaclever.pl
Ćmikiewicz Maja – nauczyciel języka angielskiego – mjowik@szkolaclever.pl
Jaroszewski Damian – nauczyciel wychowania fizycznego – djaroszewski@szkolaclever.pl
Jowik Marta – nauczyciel języka angielskiego – mjowik@szkolaclever.pl
Nastawska Bogumiła – nauczyciel języka niemieckiego – bnastawska@szkolaclever.pl
Machowczyk Agnieszka – nauczanie wczesnoszkolne – amachowczyk@szkolaclever.pl
Mansfeld Anna – nauczyciel muzyki – amansfeld@szkolaclever.pl
Niewada Barbara – nauczanie wczesnoszkolne – bniewada@szkolaclever.pl
Mirocha Irena – nauczyciel świetlicy – imirocha@szkolaclever.pl
Radomska Magdalena – nauczyciel j. niemieckiego
Stolarczyk Barbara – nauczanie wczesnoszkolne – bstolarczyk@szkolaclever.pl
Stramel Ewa – nauczyciel języka angielskiego – estramel@szkolaclever.pl
Walczak Milena – nauczanie wczesnoszkolne, nauczyciel tańca – mwalczak@szkolaclever.pl
Woźnica Małgorzata – nauczanie wczesnoszkolne – mwoznica@szkolaclever.pl

 

Skip to content