Dyrektor:
Ewa Piątek – epiatek@szkolaclever.pl

Wicedyrektor do spraw pedagogicznych klas IV-VIII
Stramel Ewa – estramel@szkolaclever.pl

Psycholog:
Cichanowska-Hołojda Patrycja – psycholog02@szkolaclever.pl
Stachnik Katarzyna – pedagog – kstachnik@szkolaclever.pl
Podyma Anna – psycholog- apodyma@szkolaclever.pl

Nauczyciele:

Aleksandrowicz Magdalena – nauczyciel religii – maleksandrowicz@szkolaclever.pl
Balowska Dorota – nauczyciel plastyki – dbalowska@szkolaclever.pl
Biernaczyk Marcin – nauczyciel WOS-u i historii – mbiernaczyk@szkolaclever.pl
Ćmikiewicz Maja – nauczyciel języka angielskiego – mjowik@szkolaclever.pl
Druczak Katarzyna – nauczyciel etyki – kdruczak@szkolaclever.pl
Jaroszewski Damian – nauczyciel wychowania fizycznego – djaroszewski@szkolaclever.pl
Jędrasik Iwona – nauczyciel matematyki – ijedrasik@szkolaclever.pl
Jowik Marta – nauczyciel języka angielskiego – mjowik@szkolaclever.pl
Kogut-Guzal Karolina – nauczyciel języka niemieckiego – kkogut-guzal@szkolaclever.pl
Kowalska Małgorzata – nauczyciel języka polskiego – mkowalska@szkolaclever.pl
Machowczyk Krystian – nauczyciel matematyki, techniki i informatyki – kmachowczyk@szkolaclever.pl
Mansfeld Anna – nauczyciel muzyki – amansfeld@szkolaclever.pl
Milczarek Ewa – nauczyciel języka polskiego – emilczarek@szkolaclever.pl
Nastawska Bogumiła – nauczyciel języka niemieckiego – bnastawska@szkolaclever.pl
Petters Mirosław – nauczyciel fizyki – mpetters@szkolaclever.pl
Radomska Magdalena – nauczyciel języka niemieckiego – mradomska@szkolaclever.pl
Sapalski Łukasz– nauczyciel informatyki i techniki – lsapalski@szkolaclever.pl
Skowrońska Ilona – nauczyciel biologii,chemii, EDB i WDŻ – iskowronska@szkolaclever.pl
Stramel Ewa – nauczyciel języka angielskiego – estramel@szkolaclever.pl
Szałkowska-Piorun Anna – nauczyciel przyrody – aszalkowska-piorun@szkolaclever.pl
Szewczyk Mariola – nauczyciel świetlicy – mszewczyk@szkolaclever.pl
Twaróg Patrycja – nauczyciel matematyki – ptwaróg@szkolaclever.pl
Walczak Milena – nauczyciel tańca – mwalczak@szkolaclever.pl
Wałęga Dorota – nauczyciel tańca i wychowania fizycznego – dwalega@szkolaclever.pl

Skip to content