Radość rozwoju
i kształcenia

Rekrutacja 2024/2025

X Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Fundacji CLEVER!

Wszystkich miłośników gry królewskiej zapraszamy na coroczne święto szachowe organizowane przez Szkołę Podstawową Clever i Wałbrzyski Klub Szachowy HETMAN.

Wielkie emocje, świetna zabawa i potężna praca szarych komórek.
To wszystko już 27 kwietnia g.9.00 w budynku Szkoły Podstawowej Clever przy ul. Armii Krajowej 35b w Wałbrzychu!

Zapraszamy serdecznie!

Zgłoszenia – prosimy przesyłać na adres hetman@szachy.walbrzych.pl
do dnia 26.04.2024

Coś więcej niż nauka

Szkoła Podstawowa Fundacji „CLEVER” rozpoczęła swoją działalność w 1991 r. jako pierwsza niepubliczna placówka w Wałbrzychu i jedna z pierwszych w Polsce.
Do  2017 r. funkcjonowała pod nazwą Szkołą Podstawowa Fundacji „Szkoła Gminna Menadżersko-Księgowa”.

W nauczanie wkładamy całe serce i pasję, tworząc miejsce, w którym dzieci chcą przebywać, poznawać nowe rzeczy, uczyć się. Uczniowie są dla nas najważniejsi – to dla nich tworzymy przestrzeń, w której czują się bezpiecznie i mogą rozwijać swoje talenty. Wdrażamy metody pracy w myśl “Budzącej Się Szkoły”. Odchodzimy od kultury nauczania na rzecz kultury uczenia się.  Motywowanie uczniów do działania jest dla nas priorytetem.  Odchodzimy od przymusu, kontroli i presji oceniania na rzecz  udzielania informacji zwrotnej, wskazywania mocnych stron każdego dziecka, uczenia pracy na sobą i rozwijania własnych predyspozycji.  Dewiza naszych nauczycieli to profesjonalizm, życzliwość, empatia i wspieranie ucznia w każdej sytuacji.

Od 30 lat celem szkoły jest czerpanie radości z rozwoju i kształcenia kolejnych pokoleń młodych ludzi. Placówka posiada ugruntowaną pozycję na rynku oświatowym w mieście. Od lat osiąga najwyższy wynik w egzaminach zewnętrznych, a także wielu konkursach przedmiotowych, zwłaszcza z języków obcych.

W przypadku pytań,
pozostajemy do Państwa dyspozycji:

ikony-1

małe zespoły klasowe - do 18 osoób

ikony-2

pływanie i taniec w ramach lekcji WF

ikony-3

język angielski i język niemiecki

ikony-4

stały, wysoki poziom nauczania

ikony-5

wysoki poziom bezpieczeństwa w szkole