Radość rozwoju
i kształcenia

O NAS

Coś więcej niż nauka

Szkoła Podstawowa Fundacji „CLEVER” rozpoczęła swoją działalność w 1991 r. jako pierwsza niepubliczna placówka w Wałbrzychu i jedna z pierwszych w Polsce.
Do  2017 r. funkcjonowała pod nazwą Szkołą Podstawowa Fundacji „Szkoła Gminna Menadżersko-Księgowa”.

W nauczanie wkładamy całe serce i pasję, tworząc miejsce, w którym dzieci chcą przebywać, poznawać nowe rzeczy, uczyć się. Uczniowie są dla nas najważniejsi – to dla nich tworzymy przestrzeń, w której czują się bezpiecznie i mogą rozwijać swoje talenty. Wdrażamy metody pracy w myśl “Budzącej Się Szkoły”. Odchodzimy od kultury nauczania na rzecz kultury uczenia się.  Motywowanie uczniów do działania jest dla nas priorytetem.  Odchodzimy od przymusu, kontroli i presji oceniania na rzecz  udzielania informacji zwrotnej, wskazywania mocnych stron każdego dziecka, uczenia pracy na sobą i rozwijania własnych predyspozycji.  Dewiza naszych nauczycieli to profesjonalizm, życzliwość, empatia i wspieranie ucznia w każdej sytuacji.

Od 30 lat celem szkoły jest czerpanie radości z rozwoju i kształcenia kolejnych pokoleń młodych ludzi. Placówka posiada ugruntowaną pozycję na rynku oświatowym w mieście. Od lat osiąga najwyższy wynik w egzaminach zewnętrznych, a także wielu konkursach przedmiotowych, zwłaszcza z języków obcych.

W przypadku pytań,
pozostajemy do Państwa dyspozycji:

74 842 58 26

ikony-1

małe zespoły klasowe - do 18 osoób

ikony-2

pływanie i taniec w ramach lekcji WF

ikony-3

język angielski i język niemiecki

ikony-4

stały, wysoki poziom nauczania

ikony-5

wysoki poziom bezpieczeństwa w szkole

Bądź na bieżąco

Aktualności

Szkoła Podstawowa Fundacji “CLEVER”
w liczbach

31
LAT ISTNIENIA SZKOŁY
426
UCZNIÓW
65
OSÓB W ZESPOLE
5
KRAJÓW Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY W RAMACH WYMIANY MIĘDZYNARODOWEJ

Rodzice o naszej szkole

“Szkoła Podstawowa CLEVER to w mojej ocenie jedna z najlepszych placówek oświatowych w Wałbrzychu. Różnorodne zajęcia dodatkowe, pasja w prowadzeniu lekcji, dobrze wyposażone sale. Polecam każdemu rodzicowi, który chce zadbać o przyszłość swojego dziecka”

_Anna K,

mama 5-klasistki

Partnerzy

SZKOŁA PODSTAWOWA
FUNDACJI CLEVER

ul.Armii Krajowej 35 B
58-302 Wałbrzych

Regon 021 972 250
NIP 886-128-31-62

Bank nr 40 1050 1908 1000 0022 6822 8125
(Ewidencja szkół lub placówek oświatowych
niepublicznych NR REJ.8/2017 01.09.2017)

SEKRETARIAT: